Služby

Poskytujeme služby v oblasti ochrany průmyslových zařízení před výbuchem a požárem, zpracováváme protokoly o určení vnějších vlivů, určujeme prostředí, provádíme tvorbu 3D modelů budov a zařízení (jak jako součást ostatních služeb, tak i samostatně) a provádíme školení a odbornou přípravu v oblasti ochrany před výbuchem a požárem.

Vzájemná synergie služeb

Díky našemu relativně širokému zaměření můžete profitovat ze vzájemné synergie našich dokumentů.

Například pokud je někde určeno prostředí s nebezpečím výbuchu, musí to být zohledněno v Dokumentaci o ochraně před výbuchem, požární dokumentaci, v protokolech o určení vnějších vlivů a s tímto rizikem by měli být zaměstnanci seznámeni v rámci školení. Přesný rozsah zóny je pak možné prezentovat na 3D modelu technologie.

Všechny tyto dokumenty by měly být v zájemném souladu. Spoluprací s námi se vyhnete dohadům mezi různými dodavateli služeb, kteří budou mít na věc každý svůj názor.

Své služby poskytujeme na základě potřebných oprávnění, osvědčení a s praxí více než 10 let s mnoha spokojenými zákazníky.

Naše oblasti působení

Poskytujeme komplexní služby v těchto oblastech:

Nezabýváme se dodávkou technologií a zařízení, ale můžeme vám doporučit své kolegy z příslušného oboru, včetně srovnání různých systémů, výrobků a zařízení bez toho, abyste museli dané výrobce poptávat sami.

Nebojte se nám zavolat

Pokud si nevíte s něčím rady, klidně nás kontaktujte. Veškeré telefonické konzultace i řešení konkrétních problémů e-mailem poskytujeme zcela zdarma a bez žádných závazků, pokud není třeba vypracovávat oficiální dokumenty.

Průběh zakázky

Zajímá vás, jak obvykle probíhá tvorba dokumentace a dodávka našich služeb?

Více se dozvíte v postupu zpracování zakázky.

Obchodní kontakty

Jan Frydrych
obchodně-technický specialista
776 111 364
jan.frydrych@igniscon.cz

Jan Petrus
majitel
603 532 051
jan.petrus@igniscon.cz